top of page

KILKA SŁÓW O NAS - WROCŁAW

hepi-system o nas
hepi-system oferty na allegro

Nasze oferty na 

O HEPI-SYSTEM…

Spółka HEPI-SYSTEM powstała w maju 2019 roku. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą działającą w zakresie kompleksowych usług instalacyjnych w szerokim zakresie od usług wodno-kanalizacyjnych, poprzez elektryczne i gazowe. Wykonujemy nowe instalacje, jak również modernizujemy i serwisujemy już istniejące.

 

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracach instalacyjnych, posiadamy świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu i kontroli pomiarowych:

  • kotłów wodnych, sieci i instalacji, pomp powyżej 50kW.

  • Sieci gazowych o ciśnieniu nie wyższym niż 0,5 MPa

  • Urządzeń i instalacji gazowych powyżej 5 kPa

  • Przemysłowych odbiorników paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW

  • Urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1kV

 

Nasza działalność nie zamyka się jedynie w usługach instalacyjnych, dzięki czemu możemy zapewni szeroką ofertę współpracy.

W ramach naszych usług proponujemy Państwu również innowacyjną technikę, którą z sukcesem używa się w obecnych czasach w budownictwie i przemyśle. Mamy na myśli TECHNIKĘ DIAMENTOWĄ, która przydatna jest do m.in. wiercenia otworów w betonie lub jego cięcia.

Nasza firma w swojej ofercie proponuje Państwu również regenerację akumulatorów litowo-jonowych do elektronarzędzi, hulajnóg, deskorolek lub rowerów elektrycznych.

 

PLIKI DO POBRANIA:

Oferta - Ogólna

Oferta - Regeneracja

Oferta - Rowery elektryczne

Oferta - Technika Diamentowa

Oferta - Cięcie plazmą (w przygotowaniu)

PRACUJEMY NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA:

DOLNOŚLĄSKIEGO I MAZOWIECKIEGO

bottom of page
/* social media minified */