top of page

USŁUGI WOD-KAN - WROCŁAW

Oferujemy kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne, które obejmują prace związane z się budową i utrzymaniem całej instalacji. Posiadamy zaawansowany technologicznie sprzęt do montażu przewodów, przyłączy oraz armatury w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Nasza oferta obejmuje także usługi związane z naprawą, oczyszczaniem lub wymianą uszkodzonych instalacji. Gwarantujemy bezpłatną wycenę, doradztwo oraz szybkie wykonawstwo.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług wodno-kanalizacyjnych?

 

Instalacje wodociągowe i kanalizacyjne są odpowiedzialne za dostarczanie do budynków mieszkalnych i użytkowych wody o odpowiedniej jakości oraz odprowadzania z nich nieczystości. Nasi specjaliści od usług wodno-kanalizacyjnych pomagają zoptymalizować pracę tych instalacji w taki sposób, aby ich działanie było przyjazne dla środowiska oraz komfortowe dla mieszkańców budynku. W tym celu wykorzystują oni innowacyjne rozwiązania, które zmniejszają wykorzystanie wody oraz redukują koszty. Mogą wykonać np. studnie głębinowe, dzięki którym obiekty zyskają własne ujęcie wody, lub systemy magazynowania deszczówki, pozwalające na korzystanie z niej w razie potrzeby w dowolnym momencie.

 

Projekty instalacji sanitarnych, które przygotowują nasi pracownicy, uwzględniają plan zagospodarowania obiektu. Przy ich opracowywaniu biorą oni pod uwagę także czynniki takie jak głębokość przemarzania gruntu. Umożliwia to im w efekcie zamontowanie rur na odpowiedniej głębokości i dobranie właściwego rodzaju termoizolacji. Wykonywane przez nas instalacje wyposażone są również w filtry do uzdatniania wody, które oczyszczają ją z drobnoustrojów. Zabezpieczają one system przed przemieszczeniem się w nim zanieczyszczeń mechanicznych, czyli odpadków dostających się do rur wraz z wodą. Zapobiega to w efekcie powstawaniu uszkodzeń wewnątrz przewodów i tym samym wpływa na przedłużenie ich żywotności.

bottom of page
/* social media minified */